Nanyang Technological University Summer Programmes 2018, Singapur

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Nanyang Technological University Summer Programmes 2018.

Proponowane tematy i terminy to:

• Track 1: Chinese Language and Cultural Studies (2 - 27 lipca 2018 r.)
  • Track 2: Entrepreneurship and Innovation (3 - 14 lipca 2018 r.)
  • Track 3: Creative Design and Media (2 - 27 lipca 2018 r.)
  • Track 4: Success in the Globalised Marketplace (25 lipca - 3 sierpnia 2018 r.)
  • Track 5: New Technologies, New World (2 - 27 lipca 2018 r.)

Studenci uczestniczący w programie zwolnieni są z czesnego, ale pokrywają opłaty administracyjne. Koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem i wyżywieniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Termin aplikowania: 20 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji: www.ntu.edu.sg/summerNTU

Broszura informacyjna:

UWAGA! Wymagana średnia ocen wynosi co najmniej 4,0. Nominacji kandydatów dokonuje prof. Teresa Zielińska z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, koordynator współpracy z Singapurem. Zainteresowani studenci są zobowiązani skontaktować się z Panią Profesor.

Kandydaci zobowiązani są dostarczyć do Centrum Współpracy Międzynarodowej (pok. 234 w Gmachu Głównym PW) pisemną zgodę Władz Wydziału na aplikowanie.

Dodatkowych informacji udziela:
Dominika Frąk – Dudzińska