2019 KNU Global Summer School, Korea Południowa

Kyungpook National University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w 3-tygodniowej szkole letniej Global Summer School pod tytułem „Modern and Tradition: Live both sides of Korea”, która daje szansę zdobycia niepowtarzalnych doświadczeń edukacyjnych oraz zapoznania się z koreańską kulturą.

Summer School in Shanghaj Jiao Tong University

Jedna z uczelni partnerskich PW z Chin zaprasza studentów PW na szkołę letnią do Szanghaju. Mamy ofertę na bezpłatny udział w szkole letniej dla 2 osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt z CWM.

NTU Summer Programmes 2019, Singapur

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Nanyang Technological University Summer Programmes 2019.

AGU International Summer Program 2019, Japonia

Aoyama Gakuin University zaprasza do wzięcia udziału w szkole letniej AGU International Short Program, która odbędzie się w dniach 8 – 19 lipca  2019 r.

Hanyang International Summer School, Korea Południowa

Hanyang University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej „Hanyang International Summer School 2019”, która odbędzie się w dniach 1-26 lipca 2019 r.

Ulsan International Program 2019, Korea Południowa

University of Ulsan zaprasza 2 studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w Ulsan International Program (UIP) – międzynarodowej szkole letniej skierowanej do zagranicznych studentów, którzy pragną posiąść wiedzę na temat koreańskiej kultury, historii, społeczeństwa i biznesu, a także poznać język koreański. Program odbędzie się w dniach 02-25.07.2019 r. Zaproszeni studenci będą zwolnieni z czesnego.

2019 Inha University Summer School, Korea Południowa

Inha University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej 2019 Inha University Summer School, która odbędzie się w dniach 22 lipca - 9 sierpnia 2019 r.

NUAA Summer Lecture Program 2019 - oferta dla nauczycieli akademickich

Jedna z uczelni partnerskich PW z Chin - Nanjing University of Aeronautics and Astronautics zaprasza nauczycieli akademickich do prowadzenia wykładów w szkołach letnich.

Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS – Paryż, grudzień 2018 r.

14 grudnia 2018 r. w Paryżu miało miejsce Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS, zorganizowane przez siedzibie Mines ParisTech – szkoły, która koordynuje Program ATHENS z ramienia ParisTech.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” oraz udział w misji edukacyjnej na Ukrainie wspólnie z NAWA - listopad 2018 r. (Ukraina)

W dniach 15-17 listopada 2018 r. przedstawiciel Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe. Odrębne stoisko PW tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej” oraz cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia.