Hiszpania

IE University

Wyjechałam na Uczelnię IE University do Hiszpanii na semestr zimowy w ramach programu unijnego Erasmus Plus. Przed wyjazdem moja placówka przyjmująca postawiła mnie przed wyborem kampusu, do którego miałam jechać.

Universidad Carlos III de Madrid

Jestem studentem wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Do wzięcia udziału w programie wymiany studenckiej zachęcili mnie znajomi i nowo poznani studenci, którzy brali udział w programach wymian studenckich. Informacji o programie ERASMUS+ szukałem na stronie internetowej wydziału, byłem na spotkaniu informacyjnym zorganizowanym przez koordynatora programu oraz pytałem znajomych, którzy mi polecili wzięcie udziału w programie.

Universidad de Jaen

Na Erasmusie w Jaen spędziłam semestr zimowy 2014/2015.

Universidad de Burgos

Od września 2014 r. do połowy lutego 2015 r. studiowałem w Hiszpanii w ramach Programu Erasmus+. Miejscowość którą wybrałem to Burgos - nieduże miasto w północnej części kraju.

Uniwersytet Deusto

Uniwersytet Deusto, który gościł mnie podczas półrocznego pobytu w Hiszpanii zaskoczył pod wieloma względami!

Universitat Politecnica de Catalunya

Semestr zimowy roku akademickiego 2014/2015 spędziłem w Barcelonie, studiując informatykę na wydziale Facultat d'Informatica de Barcelona na Universitat Politecnica de Catalunya. Facultat d'Informatica de Barcelona to szkoła (wydział) działająca w ramach UPC, kształcąca studentów w dziedzinie informatyki.

Universidad Politecnica de Valencia

Decyzja o wyjeździe tak daleko jest trudna. Należy rozważyć zalety i wady tego rozwiązania. Ja swoją decyzję podjąłem bardzo spontanicznie. Skoro się dostałem to przecież warto spróbować. Gdybym się dłużej zastanawiał, pewnie bym stwierdził, że nie dam sobie rady. Jak było?

Universidad de Malaga

Malaga, Hiszpania wrzesień 2014 - luty 2015

Tomasz Zyskowski