CommTECH Camp Insight 2018, Indonezja

Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS), Surabaya, Indonezja, zaprasza do wzięcia udziału w programie CommTECH Camp Insight 2018, który odbędzie się w dniach 24 stycznia – 6 lutego 2017 r.

W ofercie znajdują się 4 kursy:

• Course A: Sociopreneurship in Action
  • Course B: Sustainable Development in Developing Countries
  • Course C: Managing Sustainable Coastal Development
  • Course D: Exploring Indonesian Art Culture

Program CommTECH to kurs, który ma na celu ułatwienie lepszego zrozumienia zagadnień dotyczących kwestii społecznych i technologicznych w Indonezji i który daje możliwość wymiany pomysłów oraz rozwijania wspólnej wizji przyszłości. Program jest skierowany do studentów z wszystkich poziomów i kierunków studiów, pracowników administracyjnych i wykładowców. Opłata wynosi 1600 USD. Organizator oferuje stypendia.

Więcej informacji: http://international.its.ac.id/commtech-insight-2018/

Broszura informacyjna:

Termin aplikowania: 29 grudnia 2017 r.

Uwaga! Kandydaci zobowiązani są dostarczyć do Centrum Współpracy Międzynarodowej (pok. 234 w Gmachu Głównym PW) pisemną zgodę Władz Wydziału na aplikowanie.

Dodatkowych informacji udziela:
Dominika Frąk – Dudzińska