NTU Summer Programmes 2020, Singapur

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Nanyang Technological University Summer Programmes 2020.

Proponowane zagadnienia to:

• Track 1: Language & Cultural Studies
  • Track 2: Entrepreneurship & Innovation
  • Track 3: Creative Design and Media
  • Track 4: Success in the Globalised Marketplace
  • Track 5: New Technologies, New World

Studenci oficjalnie nominowani przez PW zwolnieni są z czesnego, ale pokrywają opłaty administracyjne. Koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem i wyżywieniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Termin aplikowania: 20 kwietnia 2020 r. (nominacja do 31 marca)

Więcej informacji: www.ntu.edu.sg/summerNTU

UWAGA! Wymagana średnia ocen wynosi co najmniej 4,0. Nominacji kandydatów dokonuje prof. Teresa Zielińska z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, koordynator współpracy z Singapurem. Zainteresowani studenci są zobowiązani skontaktować się z Panią Profesor.

Kandydaci zobowiązani są dostarczyć do Centrum Współpracy Międzynarodowej (pok. 234 w Gmachu Głównym PW) pisemną zgodę Władz Wydziału na aplikowanie. Formularz do pobrania tutaj.

Kontakt:
Dominika Frąk – Dudzińska