Zaproszenie na szkolenie ENHANCE “Inclusive Communication” - Online Training - 16.04.2024

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej przygotowanej w ramach konsorcjum ENHANCE (zob. FILM): “Inclusive Communication” - Online Training. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników naukowych, technicznych oraz administracyjnych.

inclusive_communication_training

Kiedy: 16 kwietnia (wtorek)
Format: Online, platforma Zoom
Czas trwania: od 10.00 do 11.30
Liczba miejsc: 50 miejsc (kto pierwszy, ten lepszy!)
Prowadzący: Melih Özkardes (lider pakietu roboczego ENHANCE i rzecznik ds. różnorodności)

Dlaczego warto wziąć udział?

Podnieś swoje umiejętności komunikacyjne dzięki interaktywnym warsztatom przeznaczonym dla pracowników uczelni. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się nauczaniem, badaniami, administracją czy organizacją wydarzeń, dowiedz się, jak sprawić, by każdy student czuł się doceniany i rozumiany.
Czego się spodziewać?

Ta 90-minutowa sesja, zainspirowana podręcznikiem ESN Inclusive Communication Manual (https://siem-project.eu/documents/ESN_Inclusive_Communication_Manual.pdf ), pomoże ci:

- zrozumieć podstawowe zasady komunikacji włączającej,
- zastosować te zasady dzięki scenariuszom sytuacyjnym i dyskusjom grupowym,.
- szkolenie zostało zaprojektowane w sposób interaktywny, przewidziano czas na  indywidualną refleksją, dyskusję w parach i moderowane dyskusje przy użyciu innowacyjnych narzędzi cyfrowych.

Kto powinien wziąć udział?

Jeśli kontaktujesz się ze studentami w jakimkolwiek charakterze, ten warsztat jest dla Ciebie. Odkryj narzędzia i techniki, dzięki którym zwiększysz inkluzywność w swojej komunikacji.

Zarejestruj się już teraz i zapewnij sobie miejsce - stań na czele zmian, które sprawią, że Twoja uczelnia stanie się bardziej inkluzywna dla każdego studenta bez względu na jego pochodzenie.

Spotkania odbędą się na platformie Zoom (link zostanie udostępniony przed wydarzeniem). Na życzenie możesz otrzymać "Certyfikat uczestnictwa ENHANCE".

Szczegóły i rejestracja: TUTAJ.