SAY HELLO TO UKRAINE

27 kwietnia 2023 r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu SAY HELLO TO…, które organizuje zespół Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w ramach projektu tandemów językowych ENHANCE.

OSTATNIE DNI ZAPISÓW DO SZKOŁY LETNIEJ ENHANCE W SZWECJI - deadline 24 kwietnia 2023 r.

Uniwersytet Techniczny Chalmersa w Göteborgu zaprasza studentów PW do udziału w międzynarodowej szkole letniej ENHANCE Summer School on Sustainable Entrepreneurship and Innovation (SEI).

Trwa rekrutacja do szkoły letniej ENHANCE VLC_SYNERGIC URBAN INFRASTRUCTURES w Walencji - DEADLINE 1 MAJA 2023

Politechnika w Walencji zaprasza studentów PW do międzynarodowej szkoły letniej ENHANCE VLC_SYNERGIC URBAN INFRASTRUCTURES. Szkoła jest organizowana w formie hybrydowej w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme).

Wizyta przedstawicielek Uniwersytetu Technicznego Chalmersa na Politechnice Warszawskiej

W dn. 29-30 marca 2023 r. Centrum Współpracy Międzynarodowej PW odwiedziły Emma Ohlander, Charlotte Salmenius oraz Emelie Wennersand z Chalmers University of Technology w Göteborgu, (Szwecja). Chalmers University of Technology jest uczelnią partnerską PW w konsorcjum ENHANCE. Wizytę zorganizowało Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Spotkanie z młodzieżą ukraińską na PW

Rośnie zainteresowanie podjęciem studiów na Politechnice Warszawskiej wśród młodzieży ukraińskiej.

Sesja Programu ATHENS w Politechnice Warszawskiej

W dniach 11-18 marca 2023 r. odbyła się sesja Programu ATHENS. Zajęcia zostały przeprowadzone w formie stacjonarnej.

DZIEŃ INDONEZJI NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

14 marca 2023 r. Biuro Studentów Zagranicznych w Centrum Współpracy Międzynarodowej wraz z Syifą Najlą Agdhiani, studentką kierunku Biotechnology i ambasadorką PW w programie „Student Ambassadors”, zorganizowało Dzień Indonezji.

OFERTY SZKOLENIOWE ENHANCE

W ENHANCE pracujemy nad atrakcyjnymi ofertami szkoleniowymi zarówno dla studentów jak i pracowników uczelni zrzeszonych w konsorcjum.

SAY HELLO TO SPAIN

23 marca 2023 r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu SAY HELLO TO…, które organizuje zespół Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w ramach projektu tandemów językowych ENHANCE.