SAY HELLO TO POLAND

15 listopada 2022 odbyło się spotkanie "Say Hello to Poland", które zorganizował zespół Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w ramach projektu tandemów językowych ENHANCE.

Sesja Programu ATHENS w Politechnice Warszawskiej

W dniach 12-19 listopada 2022 r. odbyła się sesja Programu ATHENS. Zajęcia zostały przeprowadzone w formie stacjonarnej.

Baza ofert pracy w start-upach konsorcjum ENHANCE

W ramach konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska, Politechnika w Akwizgranie (RWTH Aachen) stworzyła bazę danych, która zawiera oferty pracy w start-upach związanych z uczelniami konsorcjum

Wsparcie Politechniki Warszawskiej dla Ukrainy tematem konferencji "Welcome HOME" na Politechnice w Mediolanie

W dn. 28-29.11.2022 na Politechnice w Mediolanie odbyła się konferencja "Welcome HOME. Promoting quality student accommodation for Erasmus+ mobilities", współfinansowana ze środków programu Erasmus+.

Profesor Jarosław Arabas z PW na ENHANCE Conversations 2022

24 listopada na Politechnice w Akwizgranie (RWTH Aachen) odbyło się spotanie w ramach cyklu ENHANCE Conversations towarzyszące zebraniu Rady Dyrektorów i Komitetu Sterującego konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska.

TU Delft, ETH Zurich i Politechnika Gdańska dołączają do konsorcjum ENHANCE

Politechnika w Delft (Holandia), Politechnika w Zurychu (Szwajcaria) i Politechnika Gdańska przystąpiły w dn. 25 listopada 2022 r. do konsorcjum ENHANCE.

Zapraszamy do udziału w tandemach językowych ENHANCE

Tandemy językowe to jeden z projektów w ramach konsorcjum ENHANCE, którego głównymi celami jest rozwój umiejętności językowych studentów i pracowników uczelni oraz nawiązywanie kontaktów w ramach międzynarodowej społeczności akademickiej.

Wizyta przedstawicieli Embuild Vlaanderen w PW

14 listopada 2022 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele Embuild Vlaanderen - belgijskiej organizacji zrzeszającej pracodawców sektora budowlanego. Celem wizyty licznej delegacji składającej się z władz Embuild Vlaanderen i przedstawicieli największych firm budowlanych oraz przedstawicielki Ambasady Belgii w Polsce było zapoznanie się z Polskim sektorem budowlanym. Goście byli szczególnie zainteresowani zagadnieniami zrównoważonego rozwoju oraz recyklingu materiałów budowlanych.

Wizyta singapurskiej delegacji rządowej w PW

8 listopada 2022 r. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja przedstawicieli agencji rządowych działających pod egidą Ministerstwa Handlu i Przemysłu Singapuru.

Zaproszenie na spotkanie ENHANCE Conversations 24.11.2022 r.

W imieniu konsorcjum ENHANCE zapraszamy na wirtualne spotkanie w ramach cyklu ENHANCE Conversations 2022.