2017 International Students' Cultural Experiencing Program, Chiny

Chongqing Jiaotong University w Chinach zaprasza studentów PW do udziału w 2017 International Students' Cultural Experiencing Program i oferuje stypendia na pobyt.

Relacja ze spotkań promocyjno-rekrutacyjnych - Indonezja, marzec 2017

W dniach 21-31 marca 2017 r. delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej w składzie: mgr Dominika Frąk-Dudzińska i mgr Małgorzata Musińska, przebywała w Indonezji (w miastach Surabaya i Dżakarta). Celem wyjazdu była promocja Politechniki Warszawskiej i naszej oferty studiów anglojęzycznych w szkołach średnich i szkołach wyższych oraz wizyta w uczelni partnerskiej.

Wizyta delegacji Katholieke Universiteit Leuven w PW

W dniu 3 kwietnia 2017 r. Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz przyjął delegację z Katholieke Universiteit Leuven (Belgia). Delegacji przewodniczył prof. Georges Gielen, Vice-Rector of the Group of Science, Engineering and Technology.

Raport z targów - Ukraina, kwiecień 2017

W dniach 5-8 kwietnia 2017 r. przedstawiciel Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie.

Raport z targów - Ukraina, marzec 2017

W dniach 24-25 marca 2017 r. przedstawiciel Centrum Współpracy Międzynarodowej  Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2017".

Raport z targów - Mongolia, marzec 2017

W dniach 18-19 marca 2017 r. przedstawiciel PW Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ułan Bator na wspólnym stoisku „Study in Poland” wraz z innymi uczelniami z Polski. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Ułan Bator są największym wydarzeniem roku, promującym mongolskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Wizyta delegacji uczelni z Chin w PW, 20 marca 2017 r.

W dniu 20 marca br. PW odwiedzili przedstawiciele uczelni z Chin - reprezentanci 12 uczelni, w tym: Shanghai Tongji University, Beijing Institute of Technology, Beijing University of Technology, Wuhan University of Technology, China University of Geo-Sciences Wuhan, Xi’an Shiyou University i kilku innych.

Sesja Programu ATHENS w PW

W dniach 11-18 marca 2017 r. w Politechnice Warszawskiej odbyła się kolejna sesja Programu ATHENS.

Raport z targów edukacyjnych - Gruzja, luty 2017

W dniach 16 i 17 lutego 2017 r. przedstawicielka Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na targach rekrutacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Program stypendiów rządu francuskiego (BGF) na rok akademicki 2017-2018

Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom. Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską. Każdego roku finansowanych jest ponad 400 miesięcy stypendiów.