Oferta szkół letnich 2023

Uczelnie partnerskie Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w szkołach letnich w 2023 r.

Poniższa lista szkół letnich będzie aktualizowana w miarę napływu nowych ofert.

Zainteresowani studenci zobowiązani są dostarczyć do Centrum Współpracy Międzynarodowej (pok. 234 GG) pisemną zgodę władz wydziału na aplikowanie o wyjazd w ramach szkoły letniej - przed terminem nominowania. Formularz do pobrania:

ZGODA-FORMULARZ (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 15,49 kB)

University of Ulsan, Korea Południowa

Nazwa programu: Ulsan International Program 2023

Termin nominacji i aplikowania: 15 kwietnia 2023 r.

Ilość miejsc: 2

Opłaty: uczestnicy są zwolnieni z czesnego, opłata za zakwaterowanie

Szczegółowe informacje:

2_UIP_General information (pdf, 117,49 kB)

KAIST, Korea Południowa

Nazwa programu: 2023 KAIST International Summer School

Termin nominacji: 31 marca 2023 r.

Termin aplikowania: 21 kwietnia 2023 r. (Track 2), 19 maja 2023 r. (Track 1), rejestracja early-bird ze zniżką na czesne – 24 marca 2023 r.

Opłaty: czesne, opłata aplikacyjna i programowa, zakwaterowanie

Szczegółowe informacje: http://summer.kaist.ac.kr/

Nanyang Technological University, Singapur

Nazwa programu: GEM Trailblazer Summer 2023

Termin nominacji: 15 marca 2023 r.

Termin aplikowania: 31 marca 2023 r.

Opłaty: zwolnienie z czesnego przy wyborze do 2 kursów, opłata rejestracyjna i administracyjna, opłata za zakwaterowanie

Szczegółowe informacje: https://ntu-sa.terradotta.com/index.cfm?FuseAction=Programs.ViewProgramAngular&id=11025

UWAGA! Akceptacja kandydata przez Politechnikę Warszawską poprzedzona jest rozmową kwalifikacyjną. Rozmowę przeprowadza koordynator umowy z NTU, prof. Teresa Zielińska. Wymagana średnia ocen wynosi min. 4,0.

National University of Singapore, Singapur

Oferowane programy:

Termin nominacji i aplikacji: w zależności od wybranego programu

Kontakt:
Dominika Frąk – Dudzińska