Winter School on Social Entrepreneurship, Indie

Indian Institute of Technology Madras zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole Winter School on Social Entrepreneurship, która odbędzie się w terminie 3-14 grudnia 2018 r.

NUAA Summer Programme 2018, Chiny

Nanjing University of Aeronautics and Astronautics zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej NUAA Summer Programme 2018, która odbędzie się w terminie 11 czerwca – 8 lipca 2018 r.

Hanyang ERICA Summer School, Korea Południowa

Hanyang University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej „Hanyang ERICA Summer School 2018”, która odbędzie się w dwóch terminach: 11-28 lipca 2018 r. i 28 lipca – 14 sierpnia 2018 r.

Szkoły letnie Riga Technical University (RTU), Łotwa

Riga Technical University (RTU) zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowych szkołach letnich:

„IX Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2018”, Ałmaty, kwiecień 2018

W dniach 5-7 kwietnia 2018 r. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Centrum Języka Polskiego reprezentowali Uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ałmaty „IX Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2018” na wspólnym stoisku „Study in Poland”.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Higher Education 2018”, Lwów, marzec 2018

W dniach 23-24 marca 2018 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2018”.

NUAA Summer Lecture Program 2018, Nanjing, Chiny

Nanjing University of Aeronautics and Astronautics w Chinach zaprasza do udziału w programie "6th NUAA Summer Lecture Program".

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „International Education Fair ” 23-24 lutego 2018 r. (Tbilisi, Gruzja)

W dniach 23 i 24 lutego 2018 r. przedstawiciel Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską razem z przedstawicielami innych uczelni z Polski na targach edukacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spotkania informacyjne dotyczące programu Erasmus+

W dniach 20 i 22 lutego 2018r. pracownicy Uczelnianej Agencji Programów Edukacyjnych, biuro programu Erasmus+, zorganizowali spotkania informacyjne dot. programu Erasmus+ dla studentów w Warszawie  oraz w Filli PW w Płocku.

AGU International Summer Program 2018, Japonia

Aoyama Gakuin University zaprasza do wzięcia udziału w szkole letniej AGU International Short Program, która odbędzie się w dniach 9 – 20 lipca  2018 r.