Szkoła letnia w Chinach - oferta prowadzenia zajęć

Nanjing University of Aeronautics and Astronautics zaprasza nauczycieli akademickich z Politechniki Warszawskiej do prowadzenia zajęć w ramach szkoły letniej w Chinach (visiting professors/lecturers).

Wizyta delegacji z NUAA z Chin, grudzień 2019 r.

W dniu 17 grudnia 2019 PW odwiedzili przedstawiciele Nanjing University of Aeronautics and Astronautics z Chin. Wśród członków delegacji znaleźli się: Prof. Song Yingdong, Vice-President, Prof. Xu Yizhong, Vice-Dean of College of Foreign Languages, Mr. Ge Shaowei, Deputy Director of Development and Planning Division, Mr. Wang Weihua, Deputy Director of New Campus in Tianmu Lake, Prof. Zhang Honghai, Assistant Dean of the Civil Aviation College, Ms. Shen Min, Deputy Director of International Cooperation Office.

KNU Global Summer School 2020, Korea Południowa

Kyungpook National University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Global Summer School, która daje szansę zdobycia niepowtarzalnych doświadczeń edukacyjnych oraz zapoznania się z koreańską kulturą.

2020 Inha University Summer School, Korea Południowa

Inha University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej 2020 Inha University Summer School, która odbędzie się w dniach 27 lipca - 14 sierpnia 2020 r.

NTU Summer Programmes 2020, Singapur

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Nanyang Technological University Summer Programmes 2020.

KAIST International Summer School, Korea Południowa

Korea Advanced Institute of Science and Technology zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej „KAIST International Summer School”.

Staże naukowe w Chinach

Beijing Jiaotong University zaprasza naukowców z PW na staże naukowe do Chin. Poniżej przedstawiamy szczegóły programu oraz zachęcamy do zapoznania się z broszurą załączoną poniżej.

Wizyta delegacji DUT z Chin, grudzień 2019 r.

W dniu 10 grudnia 2019 r. PW odwiedziła delegacja z  Dalian University of Technology w składzie: Prof. Wang Guohong, Director, Scientific Research Office, Prof. Hao Hai,  Dean, School of International Education, Prof. Xu Yusen, Director, Sino-Australian Joint Research Center for Business and Economic Management oraz Prof. Guo Shuhong, Vice Dean, DUT-BSU Joint Institute.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne na Ukrainie (Kijów, Charków, Dnipro) 15-19 listopada 2019 r.

W dniach 15-16 listopada 2019 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie „Education Abroad”.

Oman's National Day na PW, listopad 2019

29 listopada 2019 roku w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbyło się spotkanie zorganizowane przez Omani Students Association we współpracy z CWM, którego celem było przybliżenie kultury i zwyczajów Omanu wszystkim studentom naszej uczelni.