Aktualności

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „International Education Fair ” 23-24 lutego 2018 r. (Tbilisi, Gruzja)

W dniach 23 i 24 lutego 2018 r. przedstawiciel Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską razem z przedstawicielami innych uczelni z Polski na targach edukacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spotkania informacyjne dotyczące programu Erasmus+

W dniach 20 i 22 lutego 2018r. pracownicy Uczelnianej Agencji Programów Edukacyjnych, biuro programu Erasmus+, zorganizowali spotkania informacyjne dot. programu Erasmus+ dla studentów w Warszawie  oraz w Filli PW w Płocku.

Community and Technological Camp (CommTECH) Highlight 2018, Indonezja

Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS), Surabaya, Indonezja, zaprasza do wzięcia udziału w programie CommTECH Camp Insight 2018, który odbędzie się w dniach 9-21 lipca 2018 r.

UWAGA - ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA INFORMACYJNEGO Erasmus+

W związku ze zmianą miejsca spotkania dla studentów, organizowanego w dniu 20 lutego 2018, uprzejmie informujemy, iż spotkanie odbędzie się w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT), ul. Rektorska 4 (wysoki budynek za stołówką centralną).
 Godziny spotkania 13.00-15.30 pozostają bez zmian.

Spotkania informacyjne Erasmus+

Zapraszamy na spotkania informacyjne dla studentów, którzy chcą wyjechać na studia lub praktykę w ramach programu Erasmus+, w roku akademickim 2018/2019.

Spotkania odbędą się w Warszawie i Płocku.

- 20 lutego 2018 r. w godzinach 13.00 - 15.30, w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4,Warszawa,

- 22 lutego 2018 r. w godzinach 10.00 - 12.00, w sali 59 - w Audytorium w Gmachu Głównym, PW Filia w Płocku.

Informujemy, że w dniach 20 i 22 lutego biuro programu Erasmus+ będzie NIECZYNNE.

Zmiany w programie Erasmus+

Informujemy, że w programie Erasmus+ w roku akad. 2018/2019 będą obowiązywać nowe grupy krajów oraz nowe miesięczne stawki. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

Chinese Governmental Scholarship University Postgraduate Program

Oferta stypendialna China Scholarship Council na studia w Wuhan University of Technology

Dwudziestolecie sieci ATHENS i Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS, grudzień 2017

14 grudnia 2017 r. w Paryżu odbyły się uroczystości związane z 20 rocznicą założenia sieci ATHENS. Utworzony w 1997 roku ATHENS to prestiżowy program edukacyjny, mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi.

Wizyta delegacji z Khazar University w Baku, Azerbejdżan, grudzień 2017

Dnia 7 grudnia 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele Khazar University in Baku (Azerbejdżan) w składzie: Prof. Hassan Niknafs, Prezydent Khazar University, który równolegle pełni funkcję dziekana School of Engineering and Applied Science oraz Dr. Jeyhun Mammadov, Dziekan, School of Economics and Management. Gości przyjął Prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów oraz Pani Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Astanie, listopad 2017

W dniach 22-24 listopada 2017 r. przedstawicielka CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Astanie „Edukacja i Nauka XXI wieku” na wspólnym stoisku „Study in Poland”. Targi odbywały się pod patronatem Ministerstwa Nauki Kazachstanu oraz władz miasta Astana. To jedno z największych tego typu wydarzeń edukacyjnych w kraju.