Wyjazd pracownika CWM na staż w IVLP on Demand w USA

W dniach 11-21 października 2017 roku Pani Patrycja Kluź, główny specjalista ds. współpracy międzynarodowej CWM odbyła staż w International Visitors Leadership Program on Demand „Partnerstwo w Szkolnictwie Wyższym”, prestiżowym programie wymiany zawodowo-kulturowej Departamentu Stanu odbywającego się w Stanach Zjednoczonych. IVLP on Demand to główny program wymiany profesjonalistów prowadzony przez amerykański Departament Stanu. Program ten został ustanowiony w 1940 roku i od tego czasu ponad 200 tysięcy przyszłych liderów poszerzyło swoją wiedzę o Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie dla koordynatorów wydziałowych ds. programu Erasmus+

W dniu 20 października 2017 r. w godzinach 13.30 -16.00 w sali 123 w Gmachu Głównym odbyło się Spotkanie dla koordynatorów wydziałowych ds. programu Erasmus+.

Spotkanie otworzyła pełniąca obowiązki Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej - Pani Marta Szajnowska – Ksit. Uczelnianą Agencję Programów Edukacyjnych reprezentowały:

Agnieszka Bursztyńska

Dominika Jasińska

Joanna Gołębiowska

Urszula Tarnowska

Welcome Meeting ESN PW

6 października odbył się coroczny Welcome Meeting na którym oficjalnie powitaliśmy nowych studentów zagranicznych. Dzięki prezentacjom wygłoszonym przez przedstawiciela International Students Office panią Małgorzatę Musińską, wykładowcę zajęć z języka polskiego panią Martę Szpak oraz przewodniczącego ESN pana Jana Kłodawskiego studenci dowiedzieli się więcej o uczelni, życiu studenckim, Polsce i języku polskim.

Spotkanie dla wydziałowych koordynatorów ds. programu Erasmus+

W dniu 20 października 2017 r. o godzinie 13.30 w sali 123 GG odbędzie się spotkanie dla wydziałowych koordynatorów ds. programu Erasmus+.

CommTECH Camp Insight 2018, Indonezja

Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS), Surabaya, Indonezja, zaprasza do wzięcia udziału w programie CommTECH Camp Insight 2018, który odbędzie się w dniach 24 stycznia – 6 lutego 2017 r.

Jerusalem-Galilee Engineers Study Abroad program – Spring Semester 2018

Zapraszamy do zapoznania się z programem Jerusalem-Galilee Engineers Study Abroad program – Spring Semester 2018 oferowanym przez Braude College of Engineering w Izraelu. To jedna z czołowych uczelni inżynieryjnych w Izraelu oraz akademickie, technologiczne i naukowe centrum Galilei.

Wizyta delegacji z Tianjin University of Technology na PW

W dniu 26 września 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele Tianjin Municipal Education Commision oraz Tianjin University of Technology. Wśród gości z TMEC znaleźli się pan Liu Xin, wicedyrektor organizacji oraz pan Zhang Jianqing, dyrektor biura programów międzynarodowych. Uczelnię TUT reprezentowały: pani Chen Minfang, dyrektor biura współpracy z zagranicą oraz pani Yu Haomiao z International College of Business and Technology. Była to druga wizyta przedstawicieli TUT w PW.

Wizyta delegacji z Beihang University z Chin w PW

Dnia 15 września 2017 r. Politechnikę Warszawską odwiedził Prof. Cheng Jiwei, Prorektor Beihang University wraz z dziekanami wydziałów - School of Energy and Power Engineering, School of Aeronautical Science and Engineering i School of General Engineering oraz przedstawicielami biura współpracy międzynarodowej.

Targi edukacyjne Polish Education Fair w Jakarcie

Między 19 i 25 września 2017, reprezentant Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pan Karol Maśluszczak, uczestniczył w konferencji i targach edukacyjnych Polish Education Fair w Jakarcie.

Nowe godziny otwarcia biura programu Erasmus+

Informujemy, że z dniem 4 września 2017 r. ulegają zmianie godziny otwarcia Uczelnianej Agencji Programów Edukacyjnych - biura programu Erasmus + na PW.