Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Astanie, listopad 2017

W dniach 22-24 listopada 2017 r. przedstawicielka CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Astanie „Edukacja i Nauka XXI wieku” na wspólnym stoisku „Study in Poland”. Targi odbywały się pod patronatem Ministerstwa Nauki Kazachstanu oraz władz miasta Astana. To jedno z największych tego typu wydarzeń edukacyjnych w kraju.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” w Kijowie, listopad 2017

W dniach 16-18 listopada 2017 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne w Kijowie są największym wydarzeniem roku promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich, listopad 2017

23 listopada 2017 roku w Auli Głównej Gmachu Głównego odbyły się coroczne Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich organizowane przez Komisję Zagraniczną SSPW we współpracy z: ESN, ESTIEM, IAESTE, BEST i Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Wizyta pracowników CWM w uczelniach partnerskich oraz szkołach średnich w Chinach, listopad 2017

W dniach 20-24 listopada br. P. Patrycja Kluź i P. Dominika Jasińska z Centrum Współpracy Międzynarodowej PW złożyły wizyty w uczelniach partnerskich PW oraz szkołach średnich w Chinach. Celem wizyt było spotkanie ze studentami, promowanie oferty studiów anglojęzycznych PW oraz rekrutacja studentów na studia prowadzone wspólnie z jedną z uczelni chińskich.

Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich

W dniu 23.11.2017 r. odbędą się Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich. Jest to wydarzenie promujące mobilność wśród studentów, corocznie przyciąga tysiące chętnych do poszerzania swoich horyzontów poza granicami naszego kraju.

22008035_10155075604592677_695543058297969409_n

Wizyta delegacji z University of Electric Science and Technology z Chin w PW, 14 listopada 2017

W dniu 14 listopada 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele University of Electronic Science and Technology z Chin. Wśród gości z UESTC znaleźli się: Prof. Hu Haoquan, Prorektor uczelni, Lyu Tai, Prodziekan, School of International Education, Prof. Tian Shulin, Measuring Technique and Instrument, Prof. Luo Guangchun, Big Data and Cloud Computing, Prof. Yin Guangqiang, Data Analysis, Prof. Yan Bo, Microwave and Millimeter-wave Circuits.

Targi Edukacyjne „Osvita. Studia za granicą” w Charkowie, listopad 2017

W dniach 9-11 listopada 2017 r. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej - Pani Zenoviya Shits (CWM) i Pan Łukasz Pojezierski (Wydział Zarządzania) reprezentowali Politechnikę Warszawską na targach edukacyjnych w Charkowie na wspólnym stoisku „Study in Poland” zorganizowanym przez fundację edukacyjną „Perspektywy”.

Spotkanie promocyjno-informacyjne z kandydatami z Ukrainy

W dniu 6 listopada 2017 r. pracownik CWM Pani Zenoviya Shits spotkała się z grupą kandydatów na studia w PW z Ukrainy (20 osób). Zainteresowani odwiedzają naszą uczelnię, jak i inne szkoły wyższe w kraju w celu dokonania ważnego wyboru właściwej ścieżki edukacyjnej.

Spotkanie promocyjno-informacyjne z kandydatami z Kazachstanu

W dniu 30 października 2017 r. pracownik CWM Pani Zenoviya Shits spotkała się z grupą kandydatów na studia w PW z Kazachstanu. Po raz pierwszy gościliśmy na naszej uczelni 17-osobową grupę kandydatów z Kazachstanu, którzy przyjechali do Polski w celu zwiedzania polskich uczelni oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną. Niezapomniane wrażenie sprawiło zwiedzanie Gmachu Głównego PW, biblioteki, wydziałów Fizyki i MiNI.

Staż pracownika CWM w MINES Paris Tech, październik 2017

W dniach 23-27 października 2017 r. Pani Zenoviya Shits, specjalista ds. rekrutacji  na studia międzynarodowe odbyła tygodniowy staż w MINES Paris Tech w ramach Erasmus+  Staff  Training. MINES Paris Tech znajduje się w czołówce uczelni technicznych we Francji, ma 225-letnią historię oraz dawne tradycje, jest członkiem konsorcjum francuskich uczelni technicznych, a także głównym koordynatorem programu ATHENS od 20 lat.