Program STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła nabór wniosków w Programie STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich.

Celem Programu STER jest systemowe wsparcie umiędzynarodowienia szkół doktorskich. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) oferuje polskim uczelniom prowadzącym szkoły doktorskie pakiet wsparcia systemowego na okres 3 lat. Program skierowany jest do polskich instytucji, które prowadzą szkoły doktorskie, a także mają doświadczenie w przyjmowaniu cudzoziemców na studia lub ich kształceniu oraz koordynują lub uczestniczą w programach międzynarodowej wymiany doktorantów. Dofinansowanie Projektu ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej może wynieść maksymalnie 2 000 000 zł. Wartość projektu powiększana jest o finansowy wkład własny Wnioskodawcy, który nie może być niższy niż 10% wartości kwoty, o którą Wnioskodawca aplikuje w Agencji.

Więcej informacji o Programie STER:  https://nawa.gov.pl/instytucje/ster-umiedzynarodowienie-szkol-doktorskich