Raport z targów i spotkań rekrutacyjno-promocyjnych – Ukraina, kwiecień 2016

W dniach 13-16 kwietnia 2016 r. przedstawicielka PW Pani Zenoviya Shits reprezentowała Uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie.

Doroczne targi edukacyjne „Education Abroad” są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Stoisko PW, które tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej”, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia i ich rodziców. Bogata oferta PW oraz wyjątkowa możliwość podjęcia studiów na zasadach bez odpłatności w ramach konkursu przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę kandydatów z Ukrainy, zdecydowanie najliczniejszej grupy studentów zagranicznych.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się z kandydatami na studia w PW w szkole językowej „Slavic Languages Centre” oraz ze studentami Narodowego Uniwersytetu Technicznego „KPI”.

W trakcie pobytu w Kijowie udało się również nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami szkół średnich, uczelni wyższych oraz firm promujących studia w Polsce.

20160415_163610
20160414_102137