Relacja z WUT Exchange Day

W dniu 27.04.2015 r. Centrum Współpracy Międzynarodowej zorganizowało „WUT Exchange Day”, czyli spotkanie informacyjne dotyczące programów wymiany międzynarodowej. Była to już dziewiąta edycja tego wydarzenia.

Podczas spotkania zaprezentowano ofertę programów wymiany międzynarodowej dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej, obejmującą między innymi możliwość wyjazdów w ramach umów bilateralnych, programów: Erasmus +, Erasmus Mundus oraz ATHENS i innych form wymiany.

DSC_5613

Studenci przybyli na spotkanie mieli okazję wysłuchać relacji uczestników programów wymiany międzynarodowej – studentów Politechniki Warszawskiej, jak i uczelni w Singapurze, którzy przebywają obecnie w PW. Wygłoszone przez nich prezentacje, uzupełnione dużą ilością zdjęć z różnych zakątków świata (Hiszpania, Włochy, Indonezja) spotkały się z bardzo dużym uznaniem studentów, którzy licznie pojawili się na WUT Exchange Day.

W związku z zainteresowaniem, jakim cieszy się WUT Exchange Day, CWM planuje zorganizować w przyszłości kolejne edycje tego wydarzenia.

 

DSC_5604
DSC_5692
DSC_5618
DSC_5641