Rozpoczął się pierwszy ENHANCE Staff Week w Walencji

Trwa pierwszy ENHANCE Staff Week. Jest to trzydniowe spotkanie kadry administracyjnej ze wszystkich 7 uczelni partnerskich zaangażowanej w działania konsorcjum ENHANCE. Spotkanie organizuje w dn. 19-21 października 2021 r. Politechnika w Walencji w trybie hybrydowym.

ENHANCE Staff Week rozpoczęły wystąpienia Rektora Politechniki w Walencji prof. José E. Capilla Romá i Prorektora ds. Międzynarodowych i Komunikacji prof. Jose Francisco Monserrat del Río, który podkreślił, że spotkanie pozwoli lepiej reagować na wyzwania stojące przed europejskim szkolnictwem wyższym. Sekretarz Generalny ENHANCE Naveed Syed przedstawił najważniejsze strategiczne projekty ENHANCE.

W programie wydarzenia znajdują się m.in. szkolenie poświęcone tandemom językowym, warsztaty poświęcone kompetencjom cyfrowym i umiejętnościom miękkim w administracji uczelni, a także spotkania poświęcone wykorzystywaniu innowacji oddolnych, udziałowi studentów w działaniach ENHANCE, mobilności i przedsiębiorczości. Uczestnicy będą mogli wykorzystać w praktyce wiedzę, umiejętności i zebrane pomysły w ENHANCE Escape Room. W ENHANCE Staff Week bierze udział w formie stacjonarnej 2 pracowników Centrum Współpracy Międzynarodowej, które koordynuje projekt na naszej Uczelni.

UPV-Enhance-Week