Spotkania informacyjne dotyczące programu Erasmus+

W dniach 20 i 22 lutego 2018r. pracownicy Uczelnianej Agencji Programów Edukacyjnych, biuro programu Erasmus+, zorganizowali spotkania informacyjne dot. programu Erasmus+ dla studentów w Warszawie  oraz w Filli PW w Płocku.

Celem spotkań było przedstawienie zasad funkcjonowania oraz realizacji programu Erasmus+ na Politechnice Warszawskiej w roku akademickim 2018/2019. Studenci  mieli okazję zapoznać się z możliwościami finansowania mobilności w ramach programu. Przedstawione zostały zasady udziału w programie, wysokości i warunki przyznawania wsparcia finansowego.

Studenci zostali również poinformowani o zmianach w rekrutacji, która po raz pierwszy odbywa się przez system on-line USOS.

Na spotkaniu ze studentami w Filii PW w Płocku swoimi doświadczeniami podzielili się studenci, którzy odbyli część studiów w ramach programu Erasmus+.

hhh
ww