Spotkanie dla koordynatorów wydziałowych ds. programu Erasmus+

W dniu 20 października 2017 r. w godzinach 13.30 -16.00 w sali 123 w Gmachu Głównym odbyło się Spotkanie dla koordynatorów wydziałowych ds. programu Erasmus+.

Spotkanie otworzyła pełniąca obowiązki Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej - Pani Marta Szajnowska – Ksit. Uczelnianą Agencję Programów Edukacyjnych reprezentowały:

Agnieszka Bursztyńska

Dominika Jasińska

Joanna Gołębiowska

Urszula Tarnowska

Celem spotkania było przedstawienie zasad funkcjonowania oraz realizacji programu Erasmus+ na Politechnice Warszawskiej w roku akademickim 2017/2018. Przedstawiciele wydziałów mieli okazję zapoznać się z możliwościami finansowania działań w ramach programu. Przedstawione zostały informacje o zasadach udziału w mobilnościach, wysokości i warunkach przyznawania wsparcia finansowego oraz o systemie rekrutacji on-line USOS.

Swoimi doświadczeniami z realizacji projektów podzielili się:

dr inż. Paweł Rzążewski, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW - AVEMPACE+ - Erasmus Mundus Partnerships Action 2,

dr inż. Aleksander Nicał, Wydział Inżynierii Lądowej PW - Projekt ARFAT – Erasmus+ Akcja 2 Partnerstwa strategiczne,

dr inż. Paweł Nowak, Wydział Inżynierii Lądowej PW - CLOEMCIV, LEANCO, DIAGNOSIS, MENTOR – Erasmus+ Akcja 2 Partnerstwa Strategiczne.

Prezentacje do pobrania