Spotkanie powitalne dla nowych studentów międzynarodowych

W dniu 19 lutego godzinie 18:00 w Małej Auli Gmachu Głównego odbyło się spotkanie powitalne dla nowoprzybyłych studentów międzynarodowych. Spotkanie zostało organizowane i poprowadzone wspólnie przez ESN PW i International Students Office.

Program spotkania obejmował między innymi powitanie studentów przez przewodniczącą ESN Panią Ewę Gerus, prezentację powitalną ISO, quiz na temat wiedzy o Polsce „How much do you know about Poland”? oraz prezentację na temat kursów języka polskiego w SJO. Następnie studenci mieli okazję zapoznać się z programem rozpoczynającego się Orientation Week czyli różnych atrakcji zaplanowanych przez ESN na najbliższe dni specjalnie dla studentów międzynarodowych.

W spotkaniu uczestniczyło ok. 130 studentów międzynarodowych, zarówno uczestników programu Erasmus i innych wymian studenckich jak i studentów przyjętych na studia regularne. Podczas spotkania każdy ze studentów otrzymał pakiet powitalny z gadżetami PW i ESN.

Na studia regularne na semestr letni 2016 zostało przyjętych 116 nowych studentów spoza UE. Dodatkowo naukę na PW rozpoczyna w tym semestrze ponad 90 studentów międzynarodowych w ramach programu Erasmus i innych wymian studenckich.

WelcomeMeeting 06 (Kopiowanie)
WelcomeMeeting 05 (Kopiowanie)
IMG_20160219_183324
WelcomeMeeting 19 (Kopiowanie)
WelcomeMeeting 29 (Kopiowanie)