Spotkanie z przedstawicielami uniwersytetów ze stanu Newada (USA)

W dniu 30 lipca br. Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej Łukasz Wojdyga, Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału Inżynierii Lądowej dr inż. Paweł Nowak oraz dr Robert Zajdler (Wydział Administracji i Nauk Społecznych) wzięli udział w spotkaniu przedstawicieli warszawskich uczelni z władzami uniwersytetów ze stanu Newada.

Spotkanie, zorganizowane przez Szkołę Głową Handlową, było częścią wizyty misji gospodarczej stanu Newada pod przewodnictwem Gubernatora Briana Sandovala. Celem spotkania było zapoznanie warszawskich uczelni z systemem edukacyjnym stanu Newada, istniejącymi tam uczelniami stanowymi i prywatnymi, a także z możliwościami nawiązania współpracy w zakresie badań i innowacji oraz wymian studentów i pracowników naukowych.