THE SOCIAL MEDIA CHALLENGE II - wyniki konkursu

20 czerwca 2023 r. ogłoszono wyniki konkursu “ENHANCE SOCIAL MEDIA CHALLENGE - For a Sustainable and Smart City” zorganizowanego przez konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska.

poster SMC

Celem konkursu było zaprezentowanie rozwiązań, które odzwierciedlają postęp lub dobre praktyki dotyczące Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals, SDGs) realizowanych w miastach uczelni partnerskich ENHANCE.

Aby wziąć udział w konkursie należało zamieścić swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem w języku angielskim na Twitterze lub Instagramie.

Ze zdjęć, które zdobyły najwięcej lajków jury wybrało i nagrodziło dwa zdjęcia - jedno zrobione przez studentkę z Politechniki w Berlinie (TUTAJ), drugie - przez studentkę z Politechniki w Walencji (TUTAJ).

Nagrodą w konkursie jest 3-dniowy wyjazd letni do jednej z uczelni ENHANCE.