Ważna informacja w sprawie wizyt w Centrum Współpracy Międzynarodowej

Drodzy Studenci,

zgodnie z Zarządzeniem nr 33/2020 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 26 maja 2020 r. w sprawie ustalenia zasad i harmonogramu działań związanych z częściowym przywracaniem działalności Politechniki Warszawskiej, obsługę administracyjną studentów i doktorantów, w możliwym zakresie, należy realizować w sposób zdalny za pomocą środków porozumiewania się na odległość, a wizyty interesantów powinny ograniczyć się do niezbędnego minimum.

W czasie obowiązywania tego zarządzenia wizyty w Centrum Współpracy Międzynarodowej będą możliwe jedynie w szczególnych, uzasadnionych przypadkach i wyłącznie po uprzednim umówieniu się. Aby umówić wizytę w Centrum Współpracy Międzynarodowej, proszę przesłać e-mail na adres students.cwm@pw.edu.pl, podać imię, nazwisko, rok studiów, wydział i krótko opisać sprawę lub zadzwonić na numer +48 22 234 5091 lub +48 22 234 1460 i przekazać te informacje.

W razie wątpliwości, czy dana sprawa może być załatwiona zdalnie, czy też konieczne jest osobiste stawienie się, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z właściwym pracownikiem Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Ze względów bezpieczeństwa niezapowiedziane wizyty nie będą mogły się odbyć.

Dziękujemy za zrozumienie.