Wręczenie nagród laureatom quizu o Arabii Saudyjskiej

W dn. 22 czerwca 2021 r. Pan Mohamed Elsayed, student zagraniczny - ambasador Politechniki Warszawskiej, wręczył nagrody 4 zwycięzcom quizu o Arabii Saudyjskiej, który odbył się podczas wydarzenia The Floor is Yours – Saudi Arabia National Day.

Wydarzenie to zorganizowało Centrum Współpracy Międzynarodowej w dn. 28 maja 2021 r. Pozostałych 6 zwycięzców odbierze nagrody w późniejszym terminie, ponieważ niektórzy studenci nie przyjechali jeszcze do Polski ze względu na studia zdalne i ograniczenia pandemiczne.

Upominki związane z Arabią Saudyjską przekazała Ambasada Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie. Bardzo dziękujemy Ambasadzie oraz Mohamedowi za wsparcie naszego wydarzenia. Gratulujemy Filipowi, Hawrze, Halimat i Ranie oraz pozostałym zwycięzcom. W przyszłości będziemy organizowali podobne wydarzenia ze studentami z innych krajów.

Rozdanie nagród_zdj. w maseczkach