Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” w Kijowie, listopad 2017

W dniach 16-18 listopada 2017 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne w Kijowie są największym wydarzeniem roku promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Odrębne stoisko PW tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej” oraz cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów. Bogata oferta PW oraz wyjątkowa możliwość podjęcia studiów na zasadach bez odpłatności w ramach konkursu przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę chętnych z Ukrainy. Kandydaci wybierają także studia na zasadach odpłatności. Politechnika Warszawska przyjmuje stypendystów RP kierowanych przez MNiSW.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się z kandydatami w szkole językowej „Slavic Languages Centre” oraz ze studentami Narodowego Uniwersytetu Technicznego „KPI”.

20171117_135459
20171118_112233