Międzynarodowe Targi Edukacyjne „International Education Fair ” 23-24 lutego 2018 r. (Tbilisi, Gruzja)

W dniach 23 i 24 lutego 2018 r. przedstawiciel Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską razem z przedstawicielami innych uczelni z Polski na targach edukacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Międzynarodowe targi edukacyjne „International Education Fair Georgia” w Tbilisi to największe edukacyjne wydarzenie w Gruzji. Odbywające się raz w roku targi są okazją do promocji szkolnictwa wyższego, zaprezentowania oferty edukacyjnej uczelni oraz wymiany informacji o systemie nauczania.

Stoisko Polskich Uczelni „Ready, Study, Go! Poland oprócz młodzieży gruzińskiej odwiedził Konsul Generalny RP w Gruzji.

W dniu 22 lutego Pani Zenoviya Shits uczestniczyła w spotkaniu B2B z przedstawicielami gruzińskich uczelni. Spotkanie odbyło się w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Gruzji. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele NAWA i MNiSW z Polski oraz Konsul Generalny RP w Gruzji. Delegacja z Polski zaprezentowała ofertę edukacyjną oraz nowe programy stypendialne (NAWA). W trakcie spotkania roboczego przedstawiciele uczelni z obu krajów mieli możliwość podzielić się informacjami, doświadczeniem oraz nawiązać nowe kontakty w kontekście przyszłej współpracy.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się ze studentami uczelni partnerskich – Gruzińskiego Uniwersytetu Lotniczego oraz Politechniki.

20180223_115554
20180224_123152