Międzynarodowe targi edukacyjne we Lwowie „Higher Education 2019”, marzec 2019 r.

W dniach 21-22 marca 2019 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Aneta Kamińska z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2019”.

Przez 2 dni na wspólnym stoisku „Study in Poland” Politechnika Warszawska była promowana wśród młodzieży ukraińskiej i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem jako jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Stoisko odwiedzali kandydaci zainteresowani podjęciem studiów w Polsce oraz ich rodzice. Ze względu na bliskość kulturową i terytorialną studia w Polsce są najbardziej atrakcyjne wśród młodzieży ukraińskiej, o czym świadczy nieustannie wzrastająca liczba studentów z Ukrainy. Prężne działania promocyjne na rynku ukraińskim oraz bogata oferta naszej uczelni - obejmująca nie tylko programy edukacyjne, ale również kursy językowe i przygotowawcze - owocują imponującą liczbą studentów oraz szerzeniem dobrej opinii i wysokiego prestiżu uczelni wśród kandydatów.

Stoisko PW odwiedzili też studenci uczelni partnerskich, m.in. Politechniki Lwowskiej, Akademii Drukarstwa oraz Uniwersytetu Narodowego zainteresowani podjęciem studiów magisterskich w PW. W trakcie pobytu na Ukrainie w dniu 20 marca Pani Zenoviya Shits spotkała się z uczniami szkoły średniej w Iwano-Frankowsku zainteresowanymi podjęciem studiów w Politechnice Warszawskiej.

DSC_0243
DSC_0259