Relacja z targów - Ukraina, październik 2015

W dniach 16-17 października 2015 r. przedstawicielka CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na II międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Autumn Salon HIGHER EDUCATION–2015" organizowanych przez Międzynarodowe Centrum Edukacji.

Przez 2 dni na odrębnym stoisku Politechnika Warszawska była promowana wśród młodzieży ukraińskiej i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem jako jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Stoisko odwiedzali kandydaci zainteresowani podjęciem studiów w Polsce i ich rodzice. Ze względu na bliskość kulturową i terytorialną studia w Polsce są najbardziej atrakcyjne wśród młodzieży ukraińskiej, o czym świadczy nieustannie wzrastająca liczba studentów z Ukrainy. Prężne działania promocyjne na rynku ukraińskim oraz bogata oferta naszej uczelni obejmująca nie tylko programy edukacyjne, a również kursy językowe i przygotowawcze owocują nie tylko imponującą liczbą studentów, wybierających nasza uczelnię, a też szerzeniem dobrej opinii i wysokiego prestiżu uczelni.

Stoisko PW odwiedzili też studenci uczelni partnerskich, m.in. Politechniki Lwowskiej, Akademii Drukarstwa oraz Uniwersytetu Narodowego zainteresowani podjęciem studiów magisterskich w PW.

W trakcie pobytu we Lwowie Pani Zenoviya Shits spotkała się także z uczniami liceum fizyko-matematycznego oraz z przedstawicielami agencji edukacyjnych.

Lviv1
DSC03732
DSC03744