Wizyta delegacji Prince Sultan University

W dniach 7-23 czerwca 2015 r. Politechnika Warszawska ma przyjemność gościć 2 pracowników i 12 studentów z Prince Sultan University z Królestwa Arabii Saudyjskiej. Jest to instytucja, z którą współpracujemy od końca 2014 r., a wizyta ta stanowi kolejny etap wspólnych działań. Celem tej letniej podróży jest przybliżenie idei studiowania i życia w Polsce.

Pierwszy tydzień pobytu grupa spędziła w Warszawie, gdzie miała okazję zwiedzić Politechnikę Warszawską, w tym Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych. Goście mieli również okazję zwiedzić najważniejsze turystyczne atrakcje stolicy m.in. Pałac Kultury i Nauki, Łazienki i Zamek Królewski oraz wiele innych. Obecnie delegacja przebywa na południu Polski, gdzie odwiedza Kraków i Tatry (Zakopane i okolice).

IMG_20150609_130638-01
attach