Wizyta delegacji z Khazar University w Baku, Azerbejdżan, grudzień 2017

Dnia 7 grudnia 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele Khazar University in Baku (Azerbejdżan) w składzie: Prof. Hassan Niknafs, Prezydent Khazar University, który równolegle pełni funkcję dziekana School of Engineering and Applied Science oraz Dr. Jeyhun Mammadov, Dziekan, School of Economics and Management. Gości przyjął Prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów oraz Pani Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Khazar University jest prywatną uczelnią oferującą programy wyłącznie w języku angielskim. Składa się z 4 szkół/wydziałów, w tym School of Engineering and Applied Science

Podczas spotkania dyskutowano na temat możliwych obszarów i form współpracy m.in. w zakresie wymiany studentów i pracowników naukowych, a także prowadzenia programów double degree oraz wspólnych badań naukowych.

Azerbejdżan 1
Azerbejdżan 2