Wizyta delegacji z Kyungpook National University, Korea Południowa

W dniu 19 kwietnia 2017 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele uczelni Kyungpook National University z Korei Południowej w składzie: Prof. Sang-Dong Kim, nowy Rektor oraz Pani Lorne Hwang, Vice-Rektor ds. współpracy międzynarodowej.

PW prowadzi długoletnią współpracę z tą uczelnią (m.in. europejskie projekty edukacyjne: EUKLA, KEUDOS; program podwójnych dyplomów, wymiana studentów i kadry, projekt GETM3 w ramach programu Horyzont 2020). Jest to jeden z ważniejszych partnerów zagranicznych PW.

Delegację przyjął Prorektor ds. Nauki, prof. dr hab. Rajmund Bacewicz. Ze strony PW w spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele Wydziału EiTI: prof. Krzysztof Zaremba, Dziekan, dr Mirosław Słomiński, Zastępca dyrektora ds. ogólnych Instytutu Telekomunikacji, dr Roman Podraza oraz Pani Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Podczas spotkania dyskutowano nad możliwościami rozwijania istniejącej współpracy.