Konferencja GHEDEX w Omanie, 14-16 kwietnia 2019 r.

W dniach 14-16 kwietnia delegat Centrum Współpracy Międzynarodowej pan Karol Maśluszczak uczestniczył w konferencji "Global Education and Higher Education Exhibition", organizowanej przez Ministerstwo Wyższej Edukacji w Omanie.

Spotkanie Task Force Mobility organizacji CESAER w Bukareszcie, kwiecień 2019 r.

W dniu 12 kwietnia 2019 r. przedstawicielka Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej Dominika Frąk - Dudzińska, specjalista ds. współpracy międzynarodowej wzięła udział w spotkaniu grupy roboczej Task Force Mobility organizacji CESAER, zorganizowanym przez University POLITEHNICA of Bucharest (Rumunia).

Międzynarodowe targi edukacyjne „Education Abroad”, Ukraina, 12-14 kwietnia 2019 r.

W dniach 12-13 kwietnia 2019 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej, pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Międzynarodowe targi edukacyjne w Ałmaty „X Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2019”, kwiecień 2019 r.

W dniach 4-6 kwietnia 2018 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej, pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ałmaty „X Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2019” na wspólnym stoisku „Study in Poland”.

Delegacja NAWA w Indiach, 31 marca – 7 kwietnia 2019 r.

Na przełomie marca i kwietnia 2019 roku po raz drugi delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej (Pan Karol Maśluszczak) uczestniczyła w misji edukacyjnej organizowanej przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w Indiach. Celem misji była promocja programów anglojęzycznych I i II stopnia poprzez udział w spotkaniach i wydarzeniach targowych.

Międzynarodowe targi edukacyjne we Lwowie „Higher Education 2019”, marzec 2019 r.

W dniach 21-22 marca 2019 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Aneta Kamińska z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2019”.

NUAA Summer Lecture Program 2019 - oferta dla nauczycieli akademickich

Jedna z uczelni partnerskich PW z Chin - Nanjing University of Aeronautics and Astronautics zaprasza nauczycieli akademickich do prowadzenia wykładów w szkołach letnich.

Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS – Paryż, grudzień 2018 r.

14 grudnia 2018 r. w Paryżu miało miejsce Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS, zorganizowane przez siedzibie Mines ParisTech – szkoły, która koordynuje Program ATHENS z ramienia ParisTech.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” oraz udział w misji edukacyjnej na Ukrainie wspólnie z NAWA - listopad 2018 r. (Ukraina)

W dniach 15-17 listopada 2018 r. przedstawiciel Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe. Odrębne stoisko PW tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej” oraz cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia.

Targi edukacyjne „a2 International Education Fairs”, Azerbejdżan, listopad-grudzień 2018

W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. reprezentantki CWM, Pani Małgorzata Musińska oraz Pani Sylwia Staniaszko, odbyły podróż służbową do stolicy Azerbejdżanu, Baku. Celem wyjazdu był udział w targach edukacyjnych „a2 International Education Fairs” i promowanie oferty Politechniki wśród potencjalnych kandydatów na studia.