Zapraszamy do udziału w tandemach językowych ENHANCE

Tandemy językowe to jeden z projektów w ramach konsorcjum ENHANCE, którego głównymi celami jest rozwój umiejętności językowych studentów i pracowników uczelni oraz nawiązywanie kontaktów w ramach międzynarodowej społeczności akademickiej.

W ramach projektu uczestnicy mogą rozwijać swoje kompetencje w następujących językach: niemiecki, hiszpański, włoski, szwedzki, norweski, polski, ukraiński i in.

Na stronie tandemów językowych znajdują się wytyczne dotyczące organizacji spotkań tandemowych oraz biblioteka z materiałami dydaktycznymi.

Za udział w projekcie można również otrzymać certyfikat oraz wpis do suplementu do dyplomu ukończenia studiów. Szczegóły tutaj.

Korzyści z udziału w Tandemie językowym:

• Rozwój umiejętności komunikacyjnych w języku obcym z native speakerem.
• Poszerzenie wiedzy z zakresu gramatyki i słownictwa.
• Zapoznanie się z nowoczesnymi narzędziami i metodami nauki języka obcego.
• Nawiązanie kontaktów ze studentami oraz pracownikami uczelni partnerskich.
• Wymiana doświadczeń ze studentami oraz pracownikami uczelni partnerskich.
• Dołączenie do uczącej się międzynarodowej akademickiej społeczności.
• Przygotowanie do wyjazdu na wymianę na uczelnię partnerską.
• Rozpoczęcie nowych projektów w ramach konsorcjum ENHANCE.
• Uzyskanie certyfikatu uczestnictwa w projekcie Tandemy językowe ENHANCE.
• Rozwój kompetencji międzykulturowych.

Więcej o projekcie oraz o tym, jak do niego dołączyć, można usłyszeć w prezentacji.

W razie pytań proszę się kontaktować z koordynatorką Tandemów językowych – Dorotą Chromińską – na adres dorota.chrominska@pw.edu.pl

Baner pl