Aktualności

Wizyta delegacji Brunei Economic Development Board w PW

W dniu 9 września br. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja Brunei Economic Development Board - rządowej agencji z Brunei zajmującej się promocją inwestycji i współpracy gospodarczej z przedsiębiorcami.

Oferta stypendialna DAAD

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (Deutscher Akademischer Austauschdienst - DAAD) zaprasza do zapoznania się z nową ofertą stypendialną na rok akademicki 2016/2017.

Spotkanie z przedstawicielami uniwersytetów ze stanu Newada (USA)

Spotkanie z przedstawicielami uniwersytetów ze stanu Newada (USA)

W dniu 30 lipca br. Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej Łukasz Wojdyga, Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału Inżynierii Lądowej dr inż. Paweł Nowak oraz dr Robert Zajdler (Wydział Administracji i Nauk Społecznych) wzięli udział w spotkaniu przedstawicieli warszawskich uczelni z władzami uniwersytetów ze stanu Newada.

Wizyta delegacji Uniwersytetu Lizbońskiego w PW

Wizyta delegacji Uniwersytetu Lizbońskiego w PW

W dniu 28 lipca br. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja Uniwersytetu Lizbońskiego pod przewodnictwem Wice-Rektora Prof. Rogerio Gaspara.

Historia pierwszego hinduskiego studenta PW na blogu WUTSQUARE

Na anglojęzycznym blogu Politechniki Warszawskiej WUTSQUARE pojawił się wpis na temat Panakaja Chauhana - pierwszego na naszej Uczelni studenta z Indii.

Wizyta delegacji Auburn University w PW

W dniu 14 lipca 2015 r. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja Samuel Ginn College of Engineering Auburn University (USA). W skład delegacji wchodził Dziekan College’u Prof. Christopher Roberts oraz przedstawiciele 5 wydziałów zainteresowanych współpracą z PW.

Sekcja ESN PW nagrodzona za działalność

Podczas odbywającego się w Poznaniu, w dniach 28-31.05.2015, ogólnopolskiego zjazdu sekcji Erasmus Student Network - National Platform rozdane zostały nagrody za całoroczną działalność sekcji i członków ESN z całej Polski.

Narada programowa uczelni uczestniczących w programie "Study in Poland"

25 czerwca 2015 r. na Uniwersytecie Łódzkim odbyła się narada programowa uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”.

Wizyta chińskiego Vice-Ministra Nauki i Technologii w PW

W dniu 11 czerwca 2015 r. Vice-Minister Nauki i Technologii z Chin oraz towarzysząca mu delegacja złożyli wizytę w Politechnice Warszawskiej.

Wizyta przedstawicieli firmy Electrolux w PW

Wizyta przedstawicieli firmy Electrolux w PW

W dniach 22 – 23 czerwca 2015 r. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja Global Technology Centre szwedzkiej firmy Electrolux – światowego potentata w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego, również o zastosowaniach profesjonalnych.