Profesor Jarosław Arabas z PW na ENHANCE Conversations 2022

24 listopada na Politechnice w Akwizgranie (RWTH Aachen) odbyło się spotanie w ramach cyklu ENHANCE Conversations towarzyszące zebraniu Rady Dyrektorów i Komitetu Sterującego konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska.

TU Delft, ETH Zurich i Politechnika Gdańska dołączają do konsorcjum ENHANCE

Politechnika w Delft (Holandia), Politechnika w Zurychu (Szwajcaria) i Politechnika Gdańska przystąpiły w dn. 25 listopada 2022 r. do konsorcjum ENHANCE.

Zapraszamy do udziału w tandemach językowych ENHANCE

Tandemy językowe to jeden z projektów w ramach konsorcjum ENHANCE, którego głównymi celami jest rozwój umiejętności językowych studentów i pracowników uczelni oraz nawiązywanie kontaktów w ramach międzynarodowej społeczności akademickiej.

Wizyta przedstawicieli Embuild Vlaanderen w PW

14 listopada 2022 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele Embuild Vlaanderen - belgijskiej organizacji zrzeszającej pracodawców sektora budowlanego. Celem wizyty licznej delegacji składającej się z władz Embuild Vlaanderen i przedstawicieli największych firm budowlanych oraz przedstawicielki Ambasady Belgii w Polsce było zapoznanie się z Polskim sektorem budowlanym. Goście byli szczególnie zainteresowani zagadnieniami zrównoważonego rozwoju oraz recyklingu materiałów budowlanych.

Wizyta singapurskiej delegacji rządowej w PW

8 listopada 2022 r. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja przedstawicieli agencji rządowych działających pod egidą Ministerstwa Handlu i Przemysłu Singapuru.

Zaproszenie na spotkanie ENHANCE Conversations 24.11.2022 r.

W imieniu konsorcjum ENHANCE zapraszamy na wirtualne spotkanie w ramach cyklu ENHANCE Conversations 2022.

Zaproszenie na spotkanie Say Hello to Poland 15.11.2022

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach projektu ENHANCE Tandems.

Europejskie Ścieżki Edukacyjne ENHANCE

Zachęcamy wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej wyjeżdżających za granicę w ramach programu Erasmus+ do wyboru kursów z oferty programowej ENHANCE. Szczegóły znajdują się na stronie ENHANCE EDUCATIONAL OFFERKliknij, aby zobaczyć ofertę kursów.

Program „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej

Fundacja Kościuszkowska ogłasza nabór do programu rozwoju naukowego i artystycznego w Stanach Zjednoczonych w roku akademickim 2023-2024.

Nabór do programu mentoringowego TopMinds 2023

Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zapraszają do udziału w programie mentoringowym TopMinds.