Hanyang International Summer School, Korea Południowa

Hanyang University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej „Hanyang International Summer School 2018”, która odbędzie się w dniach 2-27 lipca 2018 r.

KAIST International Summer School, Korea Południowa

Korean Advanced Institute of Science and Engineering (KAIST) zaprasza do udziału w międzynarodowej szkole letniej, która odbędzie się w dniach 29 czerwca – 27 lipca 2018 r.

Nanyang Technological University Summer Programmes 2018, Singapur

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Nanyang Technological University Summer Programmes 2018.

Zmiany w programie Erasmus+

Informujemy, że w programie Erasmus+ w roku akad. 2018/2019 będą obowiązywać nowe grupy krajów oraz nowe miesięczne stawki. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

Chinese Governmental Scholarship University Postgraduate Program

Oferta stypendialna China Scholarship Council na studia w Wuhan University of Technology

Program stypendiów rządu francuskiego (BGF) na rok akademicki 2018-2019

Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom. Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.

Dwudziestolecie sieci ATHENS i Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS, grudzień 2017

14 grudnia 2017 r. w Paryżu odbyły się uroczystości związane z 20 rocznicą założenia sieci ATHENS. Utworzony w 1997 roku ATHENS to prestiżowy program edukacyjny, mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi.

Wizyta delegacji z Khazar University w Baku, Azerbejdżan, grudzień 2017

Dnia 7 grudnia 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele Khazar University in Baku (Azerbejdżan) w składzie: Prof. Hassan Niknafs, Prezydent Khazar University, który równolegle pełni funkcję dziekana School of Engineering and Applied Science oraz Dr. Jeyhun Mammadov, Dziekan, School of Economics and Management. Gości przyjął Prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów oraz Pani Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Astanie, listopad 2017

W dniach 22-24 listopada 2017 r. przedstawicielka CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Astanie „Edukacja i Nauka XXI wieku” na wspólnym stoisku „Study in Poland”. Targi odbywały się pod patronatem Ministerstwa Nauki Kazachstanu oraz władz miasta Astana. To jedno z największych tego typu wydarzeń edukacyjnych w kraju.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” w Kijowie, listopad 2017

W dniach 16-18 listopada 2017 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne w Kijowie są największym wydarzeniem roku promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.