GIST Global Intern Program 2019, Korea Południowa

Gwangju Institute of Science and Technology (GIST) zaprasza studentów PW do udziału w letnim programie praktyk GIST Global Intern Program 2018, który odbędzie się w terminie 21 czerwca – 16 sierpnia 2019 r. (8 tygodni).

Program stypendiów rządu francuskiego (BGF) na rok akademicki 2019-2020

Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom. Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.

ATHENS - rejestracja na sesję Marzec 2019

Informujemy, że 9 stycznia 2019 r. rozpoczyna się nabór kandydatów na wyjazd w ramach programu ATHENS.

Ulsan International Program 2019, Korea Południowa

University of Ulsan zaprasza 2 studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w Ulsan International Program (UIP) – międzynarodowej szkole letniej skierowanej do zagranicznych studentów, którzy pragną posiąść wiedzę na temat koreańskiej kultury, historii, społeczeństwa i biznesu, a także poznać język koreański. Program odbędzie się w dniach 02-25.07.2019 r. Zaproszeni studenci będą zwolnieni z czesnego.

TU Berlin Summer University 2019, Niemcy

TU Berlin zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej TU Berlin Summer University 2019.

2019 Inha University Summer School, Korea Południowa

Inha University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej 2019 Inha University Summer School, która odbędzie się w dniach 22 lipca - 9 sierpnia 2019 r.

NUAA Summer Lecture Program 2019 - oferta dla nauczycieli akademickich

Jedna z uczelni partnerskich PW z Chin - Nanjing University of Aeronautics and Astronautics zaprasza nauczycieli akademickich do prowadzenia wykładów w szkołach letnich.

Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS – Paryż, grudzień 2018 r.

14 grudnia 2018 r. w Paryżu miało miejsce Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS, zorganizowane przez siedzibie Mines ParisTech – szkoły, która koordynuje Program ATHENS z ramienia ParisTech.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” oraz udział w misji edukacyjnej na Ukrainie wspólnie z NAWA - listopad 2018 r. (Ukraina)

W dniach 15-17 listopada 2018 r. przedstawiciel Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe. Odrębne stoisko PW tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej” oraz cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia.

Targi edukacyjne „a2 International Education Fairs”, Azerbejdżan, listopad-grudzień 2018

W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. reprezentantki CWM, Pani Małgorzata Musińska oraz Pani Sylwia Staniaszko, odbyły podróż służbową do stolicy Azerbejdżanu, Baku. Celem wyjazdu był udział w targach edukacyjnych „a2 International Education Fairs” i promowanie oferty Politechniki wśród potencjalnych kandydatów na studia.