Relacje z wyjazdów zagranicznych

Raport z targów i szkoleń - Turcja, Azerbejdżan, kwiecień-maj 2014

W dniach 26 – 27 kwietnia 2014, reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Agata Wierzbińska wzięła udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS razem z przedstawicielami agencji rekrutacyjnej ze Stambułu TruvaEducation Services, z którą Politechnika Warszawska współpracuje na zasadach bezkosztowych przy rekrutacji studentów tureckich na studia 1 i 2 stopnia oraz na przygotowujące kursy angielskiego B2.

Raport z targów i szkoleń - Turcja, październik 2014

W dniach 19 – 27 października 2014, reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Agata Wierzbińska wzięła udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS oraz w spotkaniach indywidualnych z potencjalnymi kandydatami na studia po angielsku w PW w 3 miastach w Turcji - kolejno Ankarze, Izmirze i Stambule.

Raport z targów - Azerbejdżan, październik 2014

W dniach 10, 11 i 12 października 2014, reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Agata Wierzbińska wzięła udział w targach edukacyjno-promocyjnych w Baku Azerbejdżanie o nazwie Education Azerbaijan.

Relacja z konferencji EAIE - Czechy, wrzesień 2014

W dniach 16 – 19.05.2014 r. delegacja Politechniki Warszawskiej w składzie:

  • doc. dr inż. Roman Podraza (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych),
  • mgr inż. Małgorzata Domańska (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych),
  • mgr Dominika Frąk-Dudzińska (Centrum Współpracy Międzynarodowej)

przebywała w Pradze, stolicy Czech, gdzie wzięła udział w 26. Dorocznej Konferencji EAIE – European Association for International Education.