Relacje z wyjazdów zagranicznych

Raport ze spotkań rekrutacyjno-promocyjnych - Indonezja, maj 2015

W dniach 07-14 maja delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej w składzie: mgr Łukasz Wojdyga – Dyrektor CWM i mgr Dominika Frąk-Dudzińska – specjalista ds. współpracy międzynarodowej, przebywała w Indonezji. Celem wyjazdu była promocja Politechniki Warszawskiej i naszej oferty studiów anglojęzycznych (ze szczególnym wskazaniem na studia magisterskie) w uczelniach wyższych i szkołach średnich, nawiązanie kontaktów z organizacjami przyznającymi obywatelom Indonezji stypendia na wyjazdy na zagraniczne studia oraz udział w targach EU Scholarship Day.

Raport z targów oraz spotkań rekrutacyjno-promocyjnych, Ukraina, kwiecień 2015

W dniach 15-18 kwietnia 2015 r. przedstawiciel CWM Pani Zenoviya Shitsv reprezentowała Uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych „Education Abroad” w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Raport ze spotkań promocyjno-rekrutacyjnych - Chiny, marzec 2015

W dniach 16-20 marca 2015 r. Pani Patrycja Kluź, zajmująca się współpracą z uczelniami chińskimi w zakresie wymiany studentów w ramach umów bilateralnych oraz promocji PW na rynku edukacyjnym w Chinach, złożyła wizyty w szkołach średnich i uniwersytetach partnerskich w miastach Shijiazhuang i Taiyuan.

Raport z targów - Mongolia, marzec 2015

W dniach 28-29 marca 2015 r. reprezentantki CWM PW, panie Zenoviya Shits i Małgorzata Musińska wzięły udział w targach edukacyjnych „18th International Education Exhibition 2015” w stolicy Mongolii, Ułan Bator.

Raport z targów - Turcja, Azerbejdżan, marzec 2015

W dniach 17 - 30 marca 2015 r., reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Katarzyna Janiga i reprezentantka Studium Języków Obcych PW, p. Agata Wierzbińska wzięły udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS odbywających się w Turcji i Azerbejdżanie.

Raport z targów i szkoleń - Turcja, Azerbejdżan, kwiecień-maj 2014

W dniach 26 – 27 kwietnia 2014, reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Agata Wierzbińska wzięła udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS razem z przedstawicielami agencji rekrutacyjnej ze Stambułu TruvaEducation Services, z którą Politechnika Warszawska współpracuje na zasadach bezkosztowych przy rekrutacji studentów tureckich na studia 1 i 2 stopnia oraz na przygotowujące kursy angielskiego B2.

Raport z targów i szkoleń - Turcja, październik 2014

W dniach 19 – 27 października 2014, reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Agata Wierzbińska wzięła udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS oraz w spotkaniach indywidualnych z potencjalnymi kandydatami na studia po angielsku w PW w 3 miastach w Turcji - kolejno Ankarze, Izmirze i Stambule.

Raport z targów - Azerbejdżan, październik 2014

W dniach 10, 11 i 12 października 2014, reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Agata Wierzbińska wzięła udział w targach edukacyjno-promocyjnych w Baku Azerbejdżanie o nazwie Education Azerbaijan.

Relacja z konferencji EAIE - Czechy, wrzesień 2014

W dniach 16 – 19.05.2014 r. delegacja Politechniki Warszawskiej w składzie:

  • doc. dr inż. Roman Podraza (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych),
  • mgr inż. Małgorzata Domańska (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych),
  • mgr Dominika Frąk-Dudzińska (Centrum Współpracy Międzynarodowej)

przebywała w Pradze, stolicy Czech, gdzie wzięła udział w 26. Dorocznej Konferencji EAIE – European Association for International Education.