Baza ofert pracy w start-upach konsorcjum ENHANCE

W ramach konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska, Politechnika w Akwizgranie (RWTH Aachen) stworzyła bazę danych, która zawiera oferty pracy w start-upach związanych z uczelniami konsorcjum

BAZA OFERT PRACY W START-UPACH ZWIĄZANYCH Z ENHANCE

www.jobscallaeb.io

Baza ma na celu pomoc studentom uczelni partnerskich ENHANCE w znalezieniu pracy w start-upach oraz umożliwienie studentom współtworzenia międzynarodowych zespołów projektowych. Konsorcjum oferuje młodym innowacyjnym firmom dostęp do specjalistów oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.

Zachęcamy do korzystania z bazy start-upy związane z Politechniką Warszawską oraz wszystkich studentów poszukujących ciekawych projektów, kontaktów lub wsparcia merytorycznego przy zakładaniu własnych innowacyjnych firm.

KLIKNIJ, aby przejrzeć oferty.

Aby opublikować ofertę dotyczącą start-upu, zarejestruj się TUTAJ.