CESAER - spotkanie roczne z udziałem Prorektora ds. Nauki i delegatów PW

W dn. 13 maja 2021 r. odbyło się coroczne spotkanie stowarzyszenia CESAER z przedstawicielami Politechniki Warszawskiej.

W spotkaniu wzięli udział: ze strony stowarzyszenia CESAER Indre Antanaviciute, ze strony Politechniki Warszawskiej Prorektor ds. Nauki prof. dr. hab. inż. Mariusz Malinowski oraz 5 delegatów naszej Uczelni do grup roboczych: dr inż. Krzysztof Bakuła, Dominika Frąk-Dudzińska, prof. nzw. dr hab. Sylwia Sysko-Romańczuk, Grzegorz Robak i dr hab. Robert Zajdler.

Spotkanie było okazją do rozmowy o aktualnych wyzwaniach dla uczelni związanych z pandemią COVID-19 i zmianach w działalności stowarzyszenia CESAER. Delegaci podsumowali swoją pracę w grupach roboczych. W styczniu 2021 r. Politechnika Warszawska współorganizowała wraz ze stowarzyszeniem CESAER dużą międzynarodową konferencję “CESAER Professional Week”, w której wzięło udział 250 przedstawicieli uczelni stowarzyszonych w CESAER.