Konkurs ENHANCE SOCIAL MEDIA CHALLENGE II - For a Sustainable and Smart City - DEADLINE 9 czerwca 2023

Zachęcamy studentów i pracowników Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w drugim konkursie The Social Media Challenge pt. FOR A SUSTAINABLE AND SMART CITY, który organizuje konsorcjum ENHANCE.

poster SMC

For a Sustainable and Smart City

Celem konkursu jest zaprezentowanie rozwiązań (1 zdjęcie + krótki opis do zdjęcia), które odzwierciedlają postęp lub dobre praktyki dotyczące Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals, SDGs) realizowanych w miastach uczelni partnerskich ENHANCE.

Osoby z PW, które chcą wziąć udział w konkursie powinny:

- zamieścić swoje zdjęcie z krótkim opisem w j. angielskim na Twitterze lub Instagramie w dniach od 9 maja do 9 czerwca 2023 r. z hashtagiem: #enhancealliance,
- polubić konto ENHANCE w mediach społecznościowych, na których umieszczono zdjęcie,
- wspomnieć konto ENHANCE w mediach społecznościowych, na których publikują zdjęcie: @enhancealliance (Instagram) lub @ENHANCEAlliance (Twitter).

Zdjęcie powinno w ciekawy i zaskakujący sposób przedstawiać, jak Warszawa radzi sobie z wyzwaniami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju.

Przyjmowane będzie tylko jedno zdjęcie od jednego uczestnika.

Nagrodą w konkursie jest 3-dniowy wyjazd na Politechnikę w Walencji.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z REGULAMINEM.
Szczegóły dotyczące konkursu: TUTAJ.

Social Media Challenge_new