Nowy ambasador studencki - Pani Aliaksandra Shmyk

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować o dołączeniu do grona naszych międzynarodowych ambasadorów studenckich Pani Aliaksandry Shmyk – studentki Automatyki i Robotyki na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Pani Aliaksandra pochodzi z Białorusi i jest naszym 16. ambasadorem i 3. ambasadorką studiującą w języku polskim.

Pani Aliaksandra est również laureatką tegorocznej XI edycji konkursu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, w którym wybierani są najlepsi studenci zagraniczni kształcący się na polskich uczelniach.

Więcej informacji o tym, dlaczego Pani Aliaksandra wybrała PW i studia w Polsce, znajdą Państwo na stronie: Student Ambassadors / Studenci międzynarodowi / Strona główna - Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl)