Raport z targów - Mongolia, marzec 2016

W dniach 19-20 marca 2016 r. przedstawicielka PW Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ułan Bator.

Doroczne targi „International Education Exhibition” są największym wydarzeniem roku, mającym na celu promowanie mongolskich i zagranicznych uczelni wyższych. Politechnika Warszawska wzięła w nich udział już poraz trzeci i za każdym razem była jedyną uczelnią polską obecną na targach edukacyjnych w Mongolii.

Stoisko PW cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia, zwłaszcza w porównaniu z wcześniejszymi latami. Odwiedzili je studenci Mongolskiego Uniwersytetu Narodowego, którzy uczą się języka polskiego i którzy uczestniczyli w wymianach studenckich i studiowali w Polsce.

Bogata oferta programów edukacyjnych PW oraz możliwość uzyskania stypendium rządu mongolskiego na studia w języku polskim przyciąga coraz większą liczbę studentów z Mongolii. Duży wpływ na promowanie PW mają nasi aktualni mongolscy studenci, którzy wysoko cenią edukację zarówno w Polsce jak i w naszej Uczelni.

20160320_073823
20160319_061153