Spotkanie powitalne dla studentów międzynarodowych

W dniu 2 października o godzinie 18:00 w Małej Auli Gmachu Głównego odbyło się spotkanie powitalne dla nowoprzybyłych studentów międzynarodowych. Spotkanie zostało zorganizowane i poprowadzone przez ESN PW, a wśród gości znaleźli się Dyrektor CWM pan Łukasz Wojdyga, pracownicy International Students Office oraz pracownik Szkoły Języków Obcych PW pani Marta Szpak.

Program spotkania obejmował między innymi powitanie studentów przez przewodniczącą ESN panią Magdalenę Baran, prezentację powitalną pana Karola Maśluszczaka z ISO oraz prezentację pani Marty Szpak zachęcającą zagranicznych studentów do podjęcia nauki języka polskiego. Następnie studenci mieli okazję zapoznać się z programem rozpoczynającego się Orientation Week czyli różnych atrakcji zaplanowanych przez ESN na najbliższe dni specjalnie dla studentów międzynarodowych.

W spotkaniu uczestniczyło około 400 studentów międzynarodowych, zarówno uczestników programu Erasmus i innych wymian studenckich jak i studentów przyjętych na studia regularne. Podczas spotkania każdy ze studentów otrzymał pakiet powitalny z gadżetami PW i ESN.

IMG_5099
IMG_5082
IMG_5145