Szkoła letnia Infineon w Austrii - DEADLINE 19 sierpnia 2024 r.

Tegoroczna szkoła letnia, którą organizuje firma Infineon, koncentruje się na "Wzmacnianiu zrównoważonej przyszłości dzięki technologii Si MOSFET!". Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-20 września 2024 r. w siedzibie firmy w Villach w Austrii. 40 wybranych studentów będzie miało wyjątkową okazję wziąć udział w tygodniowych wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez profesorów i ekspertów.

austria

Czego możesz się spodziewać?

  • Najważniejsze informacje branżowe: Dowiesz się więcej o firmie Infineon Austria, jednej z wiodących austriackich firm zajmujących się badaniami i innowacjami.
  • Ekscytujące wystąpienia: Posłuchasz i zaangażujesz się w dyskusję z uznanymi ekspertami, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, oferując unikalną perspektywę na najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.
  • Wycieczki na miejscu: Zajrzysz za kulisy i poznasz najnowocześniejsze obiekty, będziesz świadkiem tworzenia najnowocześniejszych technologii i procesów napędzających rozwój branży.
  • Kolacja networkingowa: Spotkasz się z podobnie myślącymi osobami i profesjonalistami z branży w relaksującym i przyjemnym otoczeniu, sprzyjającym nawiązywaniu kontaktów i potencjalnej współpracy.
  • Zajęcia towarzyskie: Spotkasz się z rówieśnikami i partnerami branżowymi, weźmiesz udział w zajęciach towarzyskich, które pozostawią niezapomniane wrażenia.
  • Rozwiniesz swoją karierę: znajdziesz pomysły na staż, pracę magisterską i doktorską, a nawet, być może, pracę po ukończeniu studiów.
  • Zdobędziesz certyfikat.

Koszty?

Infineon Austria pokryje koszty zakwaterowania (w schronisku młodzieżowym), uczestnictwa w programie i wyżywienia. Kwota zwrotu kosztów podróży jest wprost proporcjonalna do odległości przebytej na wydarzenie (od 50,00 € do maksymalnie 250,00 €).

Termin składania wniosków: 19 sierpnia 2024 r.

Więcej informacji i rejestracja: TUTAJ.