THE SOCIAL MEDIA CHALLENGE - wyniki konkursu

18 kwietnia 2023 r. ogłoszono wyniki konkursu “Welcome to my university" - The Social Media Challenge zorganizowanego przez konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska.

Social_Media_Challenge_Post-logos

Celem konkursu było wytworzenie wspólnoty akademickiej wśród studentów uczeni partnerskich ENHANCE oraz przedstawienie korzyści, jakie płyną ze studiowania na poszczególnych uczelniach.

Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować krótki film o swojej uczelni (20-40 sekund), zachęcający studentów z innych uczelni ENHANCE do studiowania na niej.

Z pięciu filmów, które zdobyły najwięcej lajków na Instagramie jury wybrało i nagrodziło dwa filmy - jeden przygotowany przez studentkę z Politechniki w Berlinie (TUTAJ), drugi - przez studentkę z Politechniki w Walencji (TUTAJ).

Nagrodą w konkursie jest 3-dniowy wyjazd w czerwcu do jednej z uczelni ENHANCE.

W maju odbędzie się The Social Media Challenge II poświęcony zrównoważonym miastom i zmianom klimatycznym.

Szczegóły wkrótce.