Targi edukacyjne „a2 International Education Fairs”, Azerbejdżan, listopad-grudzień 2018

W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. reprezentantki CWM, Pani Małgorzata Musińska oraz Pani Sylwia Staniaszko, odbyły podróż służbową do stolicy Azerbejdżanu, Baku. Celem wyjazdu był udział w targach edukacyjnych „a2 International Education Fairs” i promowanie oferty Politechniki wśród potencjalnych kandydatów na studia.

W dniu poprzedzającym targi, tj. 30 listopada, przedstawicielki PW odwiedziły dwie szkoły średnie: Azerbijan-Baku Anatolian High School oraz Azerbaijan European School, gdzie odbyły się spotkania ze studentami w formie mini-targów. W dniach 1 i 2 grudnia odbyły się targi właściwe, w jednym z hoteli w samym centrum miasta. W targach wzięło udział ponad 20 uczelni zagranicznych, głównie z Turcji i krajów europejskich. Liczba odwiedzających studentów wyniosła ponad 2000 osób. Stoisko PW cieszyło się dużym zainteresowaniem: kandydaci interesowali się ofertą studiów anglojęzycznych oraz kursów językowych prowadzonych na Politechnice. Delegacja PW miała okazję spotkać się również z przedstawicielami lokalnych agencji rekrutacyjnych, z którymi współpracujemy, i porozmawiać o kontynuowaniu działań rekrutacyjno-promocyjnych w Azerbejdżanie.