The Floor is Yours – spotkanie online dotyczące Arabii Saudyjskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online dotyczące Arabii Saudyjskiej z udziałem naszego ambasadora studenckiego Pana Mohameda Elsayeda. Spotkanie w języku angielskim odbędzie się w piątek 28 maja o godz. 16:00 na platformie Teams.

Pan Elsayed opowie o tym, jak dowiedział się o Politechnice Warszawskiej i przedstawi prezentację o kraju, w którym się urodził i wychował. Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczenia wymowy kilku słów w języku arabskim i zobaczą między innymi, jak wygląda arabski taniec z szablami. Będą również mogli wziąć udział w quizie dotyczącym Arabii Saudyjskiej z nagrodami. W drugiej części spotkania przewidziano sesję Q&A z Biurem Studentów Międzynarodowych. Serdecznie zapraszamy!

LINK DO SPOTKANIA: THE FLOOR IS YOURS - SAUDI ARABIA

saudi