Udział dr inż. Anny Rolewicz-Kalińskiej (WIBHiŚ) w seminarium „Together for sustainability: Do we expect too much from science?“ w Ambasadzie Niemiec

W dn. 11 stycznia 2024 r. odbyło się seminarium "Together for sustainability: Do we expect too much from science?" zorganizowane wspólnie przez Ambasadę Niemiec, Ambasadę Francji i Austriackie Forum Kultury we współpracy z Muzeum Historii Naturalnej w Berlinie pod patronatem Polskiej Akademii Nauk.

1

Dr inż. Anna Rolewicz-Kalińska (trzecia z prawej) ze studentami z kierunku Inżynieria Środowiskowa (WIBHiŚ).

Jedną z uczestniczek seminarium była dr inż. Anny Rolewicz-Kalińskia (WIBHiŚ PW), która razem z Panem Thierry Deschaux (Executive Director – EDF Representation in Poland) prowadziła grupę warsztatową w ramach panelu “Smart cities: digitalization, energy transition, climate adaption, new transport, affordable housing, food security”.

44

Zajęcia grupy warsztatowej. Prowadzący: dr inż. Anna Rolewicz-Kalińskiej, WIBHiŚ PW, Thierry Deschaux, Executive Director – EDF Representation in Poland.

Seminarium koordynowali: Pan Florian Frank, Dyrektor Wydziału ds. Badań i Współpracy Naukowej Ambasady RFN w Warszawie oraz Pan Jean-luc SCHNEIDER, Attaché ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej, Ambasada Francji.

Więcej informacji: TUTAJ.